Lancome Tresor La Nuit parfémovaná voda dámská EDP

CID_28965B00
Neohodnoceno
Lancome Tresor La Nuit parfémovaná voda dámská EDP

od 1 361 Kč
Kategorie: Tresor La Nuit
Pro koho?: Dámské

Zvolte variantu

 • Velikost: 30 ml
  • Kód: CID_28965B00 |
  • VYPRODÁNO
  1 361 Kč
     
 • Velikost: 50 ml
  • Kód: CID_C28EBDFF |
  • VYPRODÁNO
  1 953 Kč
     
 • Velikost: 75 ml
  • Kód: 17710/75 |
  • VYPRODÁNO
  2 520 Kč
     
 

Lancome La Nuit Tresor parfémovaná voda

La Nuit Trésor se zrodila z fascinujícího jevu oblohy. Nekonečně poetický příběh dvou hvězd, které se k sobě neodolatelně přitahují až do bodu srážky. [1] Smyslná noc zamilovaného páru v objetí absolutní lásky. [2] Eau de Parfum složená z nejvzácnějších ingrediencí: okouzlující srdce esence černé růže se svůdným nádechem extraktu tahitské vanilky s tajemným závanem kadidla, esence papyru, liči a pralinky. [3] První gurmánské afrodiziakum, které pro Lancôme vytvořili dva mistři francouzského parfumérství jako novou ingredienci lásky 21. století.

TAJEMNÉ SPOJENÍ

Černý diamant - tajemný výtvor hvězdné kolize "Chcete-li světu ukázat poklad, potřebujete mít skutečný drahokam."

Armand Petitjean

La Nuit Trésor se zrodila z fascinujícího jevu oblohy.

Nekonečně poetický příběh dvou hvězd, které se k sobě neodolatelně přitahují až do bodu srážky. K tomuto vzácnému jevu dochází jen jednou za 100 let, sprcha světelných částic ze srážky se při vstupu do atmosféry přeskupí, aby se postupně vytvořil nebeský úkaz známý jako černý diamant. Vzácný a intenzivní, magneticky zabarvený, nebývale krásný klenot čistého tajemství zrozený z hvězdné bouřky. Není divu, že je tedy zdrojem inspirace pro svět klenotů. Díky jeho mystické auře se dokonce říká, že obsahuje jedinečné substance, které se nikde jinde nevyskytují.

Tato legenda obdivována pro tisíciletí dnes inspiruje ty nejkouzelnější parfémy.

KREATIVNÍ SVAZEK

První gurmánské afrodiziakum vytvořené dvěma mistry parfumérství

Muž se ženou, dvě hvězdy světa parfémů spojení značkou Lancôme.

Christophe Raynaud, mistr tvorby parfémů, který rád doplňuje komplexitu květinových nót moderními elementy. Amandine Marie, parfumérka, která získala svou věhlasnou reputaci znovuobjevením nejznámější z květin – růže – s neobyčejným nadšením. Amandine vyniká používáním nejvzácnějších tónů běžně používaných surovin. Neskutečné vnitřní propojení, dva talenty svého umění byly předurčeny k hvězdnému setkání. Společně mají schopnost transformovat olfaktorické bohatství každé vzácné suroviny. Dvojice přenesla symbol značky Lancôme do tajemné černé růže, vyřezané jako diamant, se vší svou smyslností vložené do vanilkového pouzdra. "Význačná černá růže zahalená do tajemna, jako osvětlující kouzlo noci,"vysvětluje Amandine Marie. "Oblečená do neznámá, jeden okvětní lístek za druhým,"odhaluje Christophe Raynaud.

Ve společné souhře napsali jednej z nejnávykovějších olfaktorických příběhů vůbec.

OKOUZLUJÍCÍ SPOJENÍ

Nová ingredience lásky 21. století zrozená ze spojení dvou květin

Jako všechny známé příběhy lásky vypráví i La Nuit Trésor příběh nečekaného setkání. Setkání dvou vzácných květin: růže a tahitské vanilky. Vzájemně tak odlišné a přece harmonicky spojené v novém parfému jako by byly pro sebe stvořené. La Nuit Trésor je rozpoznatelná vůně, která vydrží hodiny. Nezvyklé spojení dvou ingrediencí je vyjádřením smyslnosti, tajemna a vášně.

Óda květům, okouzlující černá růže

Růže, symbol značky Lancôme a každého z Trésoru, dostává za posledních 25 let zvláštní význam, vytváří esenci absolutní ženskosti a ztělesňuje absolutní lásku. Esence damašské růže je pravou podstavou růží – tlukot jejího srdce nabízí vůni vibrující dimenzi, která je odlehčená delikátně projasňujícím a chutným akordem liči. Kompozice putuje mystickými víry přírodního kadidla, překračuje tajemnou hloubku pačuli, dotýká se pryskyřice a nakonec se snoubí s papyrem.

Závratné prožitky neodolatelně smyslné vanilky Tahitská vanilka, mistry parfémů taky nazývaná černé zlato, je smyslná jako sluncem políbená pokožka. Vzácná a okouzlující ingredience vyjadřuje tajemnou a až erotickou říši noci. Její drze návykový charakter je dále umocněn neodolatelnými tóny pralinky v nebývale vysoké dávce.

DOKONALÁ HARMONIE

Olfaktorický poklad ukrytý v drahokamu

Flakón je řemeslně vytvořen značkou Lancôme v duchu moderního šperkařství. Jemně vyřezaný tak, aby vytvářel symetrický prvek, inspirován původním flakonem Trésor z roku 1952, jako přírodní diamant vyřezaný do 75 ploch. Tak, jako zářivý, jiskřící drahokam, odhaluje průhledný flakón svůdnost jemné růžové vůně v celé svojí kráse. Korunou krásy je saténová růže uvázaná kolem hrdla flakónu, která zdůrazňuje svůdnost tohoto symbolu absolutní ženskosti. Vznešený jev, vůně vyzařuje čistou touhu. Tajemná francouzská elegance vyniká díky mnoha dokonalým detailům.

NEODOLATELNÉ SETKÁNÍ

Nevyhnutelná přitažlivost dvou nebeských hvězd, herečky a boxera

Velkorysá a nádherná zároveň, šarmantní Penélope Cruz je ikonou stříbrného plátna i múzou největších světových režisérů. Přirozeně ztělesňuje každou stránku ženskosti při všech svých činnostech. Proto je již od roku 2010tváří vůně Trésor. Moment, kdy se ve filmu její pohled setká s modelem Ilayem Kurelovicem, je až nebezpečně svůdný. Jako hvězdné spojení v galaxii zvané Paříž, herečka a boxer dokazují vzájemnou neobyčejnou přitažlivost.

Za kamerou stojí americký režisér Rob Marshall, sám příznivec velkých hereckých jmen, muzikálů – "Chicago,""Nine"– epického dramatu – "Memoires of a Geisha"– a velkých produkcí – "Piráti Karibiku"– patří mezi nejoceňovanější režiséry své generace. Jeho práce byla oceněná 23 nominacemi na Oscara, 19 nominacemi na cenu BAFTA a 15 nominacemi na Zlatý Glóbus. Film, který vytvořil pro Lancôme, zachycuje vztah mezi představitelkou světa reflektorů v dech beroucí černé róbě a boxerem na vrcholu své slavné kariéry.

Tak jiní a přece se dokonale doplňují, oba k sobě táhne neskonalá touha. Příběh dvou jednotlivců spojených tajemným poutem lásky. Každý z nich dosáhl až na vrchol své úspěšné profesionální kariéry ještě před tím, než se potkali. Jejich ruce se setkávají, oba mají stejný černý prsten, symbol přitažlivosti, která je nezvratná, neodolatelná a nekonečná

Na vizuálech znázornili toto spojení fotografové Mert Alas a Marcus Piggott. Zachycují dvojici v estetické kráse, smyslnosti a zároveň velmi sofistikovaně. Opět tak potvrzují kód krásy Lancôme.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: