Veškeré nabízené produkty jsou originální - původ od firem v zastoupení příslušných značek. Vsaďte na jistotu a bezpečný nákup.

La Mer

Cesta značky La Mer začala, když fyzik Dr. Max Huber utrpěl závažné popáleniny při jednom ze svých experimentů. Byl odhodlaný změnit svůj osud a vytvořit přípravek, který by mu pomohl vyhladit zjizvenou kůži.


Pře den fyzik, v noci snílek ,doufal, že uvolní léčebnou sílu moře, kterou si drží ve svých hlubinách.Inspirovaný oceánským světem Dr. Huber fermentoval mořské řasy bohaté na živiny s dalšími přírodními složkami. O 12 letet a 6 000 pokusů později, se zrodil Crème de la Mer a Huberova pleť se viditelně obnovila.

 

Umění fermentace - tichomořská řasa je kombinovaná s vápníkem, hořčíkem, draslíkem, železem, lecitinem, vitamíny C, E a B12 spolu s oleji z citrusů, eukalptu, pšeničných klíčků, vojtěškou a slunečnící, následně prochází procesem biofermentace, který trvá tři měsíce. Díky této alchymii, Dr. Huber vytvořil látku  Miracle Broth™, která je víc nez jen součet jejích částí, je stejně živá jako samotné moře. Je srdcem každého produktu značky La Mer. 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.