Novinka

Collistar Attivi Puri Anti Stretch Marks Concentrate 150 ml KONCENTRÁT NA STRIE s Elastinem + Kyselinou hyaluronovou + Kolagenem 150 ml

18289
Neohodnoceno

Collistar Attivi Puri Anti Stretch Marks Concentrate Elastin + HYALURONIC ACID + COLLAGEN 150 ml


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 28.5.2024
705 Kč
Kategorie: Strie
 

Collistar Attivi Puri Anti Stretch Marks Concentrate Elastin + HYALURONIC ACID + COLLAGEN 150 ml

 

Koncentrát proti striím s čistými složkami: elastinem, kyselinou hyaluronovou a kolagenem.

Speciální přípravek během a po těhotenství, při snížení hmotnosti v důsledku diety, zda v období puberty.

Růžové či bílé? Bez ohledu na jejich barvu, strie potřebují speciální ošetření.

Problém: strie, atrofické změny na pokožce, které postihují oblast hýždí, stehen, boků, bříška a prsou. Jejich nehezké projevy postihují až 90% žen, ale mohou se objevit i u mužů a chlapců, obzvláště v době puberty, kdy se tělo neúměrně rychle mění a vyvíjí. Strie jsou problémem, který se stává stále více běžný.

Po uvedení kapslí proti celulitidě PURE Activest ANTICELLULITE CAPSULES a koncentrátu čistých složek na poprsí PURE Activest COLLAGEN + HYALURONIC ACID BUST Collistar dále rozvíjí svůj výzkum čistých molekul a uvádí koncentrát proti striím Pure Actives Anti Stretch Marks Concentrate, destilát trojice čistých molekul, které jsou přirozeně zastoupeny v tkáni pokožky a jsou základem pro její celistvou strukturu. Novinka se opírá o molekuly elastinu, kyseliny hyaluronové a kolagenu. Bez ohledu na to, zda se jedná o strie nové (růžové) nebo starší (bílé), tento koncentrát stimuluje tvorbu nových elastických vláken s cílem nápravy poškození, prevence opětovné tvorby strií, nápravy projevů a redukce zabarvení. S klinicky prokazatelnými výsledky.

Elastin + kyselina hyaluronová + kolagen

Lehká emulze obsahuje kyselinu hyaluronovou s vysokou molekulární hmotností pro hydrataci pokožky na povrchu, jakož i s nízkou hmotností pro hloubkovou regeneraci struktury pokožky. Rovněž obsahuje kolagen pro posílení struktury, prevenci ochabnutí a vzniku strií, a elastin, protein, který je hlavní složkou pojivové tkáně důležitou pro pružnost pokožky. Pokožka postižená striemi však potřebuje i hydrataci a výživu. Pro tento účel koncentrát obohacuje kombinace oleje ze sladkých mandlí, oleje z máslovníku, jojobový vosk a antioxidační vitamin E.

Výjimečně hladká textura produktu v okamžiku proniká do pokožky. Díky praktickému aplikátoru se přesně a jednoduše nanáší. Aplikujte jednou až dvakrát denně alespoň po dobu jednoho měsíce na řešení problému strií, jakož i pro prevenci jejich vzniku.

Balení: tuba s aplikátorem 150 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: