Christian Dior Homme Parfum parfém pánský 100 ml již nová verze 2020

20249
Neohodnoceno

Christian Dior Homme Parfum parfémovaná voda pánská EDP


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 5.10.2023
3 725 Kč
Kategorie: Dior Homme
Pro koho?: Pánské
 

Christian Dior Dior Homme Parfum pánská parfémovaná voda 100 ml

Květinově - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2014

Dior Homme charakterizuje jedinečný čichový rukopis, kde se síla snoubí s jemností a propracovaností, která se zcela vyhýbá okázalosti. Při tvorbě Dior Homme Parfém chtěl Francois Demachy nabídnout elegantní rukopis s okamžitou fyzickou přitažlivostí.

Vzácné suroviny. Vysoká koncentrace. Jemná intenzita a tvůrčí odvaha.

Zrodil se nový Dior Homme, ohromující vůně kůže, která pohladí smysly svou mužností. Klasická směs, intenzivně květinová vůně s unikátními dřevitými tóny. Elixír, jehož neobyčejně vysoká koncentrace udeří směs síly a jemnosti. Likér rodící se z tvůrčího savoir-faire. Jen pár kapek postačí, aby prokázal svou sílu. Vůně, jejíž sofistikované zvířecí stopy se na kůži jejího nositele rozvíjejí pokaždé úplně jiným a originálním způsobem. Odhaluje své jedinečné fazety, jako punc, který ho odlišuje od zbytku.

Mužný kosatec vonící kůží

Jak víme, vůně kůže není samostatným tónem. Je to kompozice, která je výzvou tvůrčí individuality svého designéra. To je pravá výzva, protože má mnoho interpretací. Každý voňavkář má svou vlastní verzi vůně kůže, svou vlastní vizi.

Francois Demachy vymyslel originální konstrukci:

Kosatec se obvykle používá v klasické parfumerii, jako vůně, která zjemňuje opojné akordy kůže. Pro každý z variant Dior Homme, které jsou postaveny na suverénním kosatci, se rozhodl pracovat pozpátku, pomocí tónů kůže které postavil do kontrastu s květinovou dimenzí všech vůní Dior pro muže a zároveň tak, aby tyto květinové tóny doplnili. Smyslná totožnost Dior Homme je respektována, i když zatlačena stranou díky tomuto příjezdu jemného pyrogenických základu. Jednotlivé akordy jsou šetrně modulované a záměrně přesně navrženy tak, aby splňovaly pudrovou vznešenost kosatce. Výsledkem je bohatá vůně kůže, daleko od radikálních kompozic. Tak žádoucí jako pevné objetí.

Pro tyto elegantní kožené tóny Francois Demachy také hledá sílu a originalitu v nové molekule: vyrobené z akátového dřeva, které přináší kompozici nečekaně kouřově dřevitých tónů. Tato vůně, která je soustředěna do několika kapek, vytváří intenzivní dojem. Akord s neuvěřitelnou vytrvalostí, který se rozvíjí v průběhu času, as plností, která formuje jeho Sillage.

Květinová, dřevitá, vonící po kůži

Překvapivá, výbušná kombinace, zdvořilá a intenzivní. Silně evokující a hladká. Kožený akord, kde italský pomeranč přináší záblesk modernosti a cedrové dřevo mužnou přísnost. Vítězná kombinace, kde absolut z toskánského kosatce zintenzivňuje pudrovou důmyslnost a propracovanost tohoto tónu.

Absolut z damašské růže prodlužuje vůni kůže, poskytuje jí překvapivého spojence a květinovou vyzrálost. Santalové dřevo ze Srí Lanky dělá kompozici plynulou, zahaluje ji do kulatých, mléčných tónů. Konečně, absolut z ambrózie nabízí nečekaný, kouzelný prvek, který se rozezní na spodu celého koktejlu. Opojný, návykový tón, jehož hluboce fyzický dopad dodává objem tohoto vonného chodníku. Ve stálém pátrání po ušlechtilých surovinách, Francois Demachy spojuje výjimečné ingredience. Tyto prvky jsou vyráběny v zemích, kde tajemná alchymie půdy a podnebí dotváří jejich jedinečné vlastnosti. V současnosti si jen pár málo velkých domů vyrábějících parfémy může dovolit luxus těchto drahých a vzácných surovin. Jedná se o mimořádnou kvalitu, kterou Francois Demachy vyžaduje pro vůně Dior.

Kapka suspenduje ve světě minerálů. Sladký ambrový nektar Dior Homme Parfém je umístěn v ušlechtilém skle. Silueta lahve, blok skla s čistými obrysy, přijímá matnou transparentnost, která doprovází tóny kůže. Na závěr jsou ramena zdůrazněny kovem, který vytváří jeho kultivovanost. Noční elegance je vylepšená trochou laku a diskrétním zlatým rukopisem. Kapka parfému, který se zdá jako by byl zatavený ve skle, doplňuje důmyslnost návrhu flakónu, který je domovem pro tento vzácný elixír.

Složení vůně: toskánský kosatec, santalové dřevo, kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: