Chanel Chance Eau Vive Sprchový gel dámský 200 ml + vzorek Chanel k objednávce ZDARMA

CID_49DD8E00
Neohodnoceno

Chanel Chance Eau Vive Sprchový gel dámský


  • VYPRODÁNO
1 290 Kč
Kategorie: Sprchový gel
Pro koho?: Dámské
 

Chanel Chance Eau Vive dámský sprchový gel 200 ml

Květinově dřevitá vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2015 určená pro mladé ženy, které se nebojí života, baží po zábavě, odpočinku a dobrodružství, ale zároveň si zachovává punc dámy

Začíná to poletováním ve vzduchu. Zvláštní pocit, nepředvídatelný a pomíjivý. Jakmile to ucítíte, vše se změní. Tep vašeho srdce se zvýší. Na tváři se vám objeví úsměv. Vaše nohy se dají do tance, jako kdyby chtěly odletět.

Šance je jako vír. Moment, který je nutno zachytit. Držet ho ve svých rukou. Ale šance (Chance) u Chanel není jen o štěstí. Pět písmen slova zde mají speciální význam. Tyto dva názvy se liší pouze u souhlásek, a tak vytváří fonetickou podobnost, která dodává pocit, že patří do stejné rodiny. Mademoiselle Chanel často říkávala, že šance přichází jen k těm, kteří vědí, jak ji rozpoznat. Chce to i trochu optimismu.

Už je to 12 let, co Chanel uvedl vůni Chance, která je radostným výsledkem a byla zdrojem inspirace pro laboratoře značky na výrobu parfémů. Její neočekávaný akord ovlivnil vytvoření dalších dvou interpretací. Po Chance Eau Fraîche a Chance Eau Tendre Chanel odhaluje novou verzi své šťastné vůně, energizující směs přinášející zřetelné oživení: Chance Eau Vive.

Poslední z řady vůní Chance, Chance Eau Vive je první interpretací vytvořenou parfumérem Olivierem Polgem ve spolupráci s laboratořemi Chanel.

Novinka, která má spád jako intenzivní energie, která pohání ty, kteří byli narozeni pod šťastnou hvězdou. Vitalita, která není pomíjivá, ale spíše zdrojem neohraničené dynamiky.

Chance Eau Vive je koncentrací energie, která přetéká od první vteřiny. Grapefruit, který se už objevil v první vůni Chance, přináší překvapivý dotek hořkosti. Vůně splyne s pletí a pulsuje v akordu červeného grapefruitu. Citrusy okamžitě dodávají vůni na svěžesti a energičnosti. Postupně se objevuje jasmín a bílé pižmo, které hraje klíčovou roli ve vůních Chance, ještě předtím než vůně svěžího vetiveru vzdá hold cedrovo-kosatcovému akordu, jako vzdálené echo grapefruitu. Chance Eau Vive vás obklopí přívalem revitalizující a jiskřící touhy. Pokud si vás šance nenajde, potom musíte jednoduše jít a najít ji.

Složení

Hlava

červený pomeranč, grapefruit, citrusy

Srdce

jasmín, bílé pižmo

Základ

vetiver, cedr, iris

Nová vůně je zahalena do stejné formy flakónů jako starší sestry této Chance vůně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: