Novinka

Collistar Anticellulite Draining Gel Mud 400 ml Drenážní bahenní gel proti celulitidě s technologií Slim Drone, bez oplachování

18319
Neohodnoceno

Collistar Anticellulite Draining Gel Mud 400 ml 

Drenážní bahenní gel proti celulitidě s technologií Slim Drone 400 ml bez oplachování


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 28.5.2024
1 350 Kč
Kategorie: Celulitida
 

Collistar Anticellulite Draining Gel Mud 400 ml 

Drenážní bahenní gel proti celulitidě s technologií Slim Drone 400 ml bez oplachování

 

Exkluzivní péče o tělo, která v sobě spojuje výhody anticelulitidního bahna s mimořádnou účinností Slim-Drone®, futuristické aktivní složky, fungující stejně jako dron, jde rovnou zasáhnout cíl - srdce tukové buňky. Všechny složky jsou obsaženy v bezprecedentní a velmi příjemné struktuře gelu s okamžitým vstřebáváním a bez oplachování. Slim-Drone® anticelulitidní zeštíhlení je absolutní inovace v boji proti celulitidu. Díky futuristické Cosmetic Drone Technology ™ (1) obsahuje větší podíl silný lipolytických aktivních složek, extrakt Coccoloba uvifera, a uvolňuje je přímo do tukových buněk. Tento extrakt, bohatý na polyfenoly, podporuje lipolýzu, tzn. rozklad tuků, s dvojnásobnou účinností než je kofein. Pomáhá také snížit jak lipogenezi, syntézu lipidů, tak i adipogenezi, vznik nových adipocytů.

Drenážní a detoxikační účinky. Dva faktory zajišťují intenzivní působení proti zadržování vody a detoxikaci: bílé bahno a escin. První, bohatá na minerální soli a s vysokou absorpční schopností, je schopna pojmout a odstranit přebytečné tekutiny a toxiny přítomné v kožních tkáních. Druhá, která se skládá ze směsi saponinů a flavonoidů, stimuluje kapilární mikrocirkulaci podporující odvodnění a odstranění intersticiální kapaliny a současně má antioxidační účinek, který je zejména cenný pro oblasti postižené celulitidou.

Účinnost výrobku je zvýšena neobvyklou texturou gelového bahna, které obtéká postižené partie jako neviditelný plášť, který má okamžitý účinek v podobě hladší a kompaktnější pokožky. Podporuje pronikání účinných látek osmózou a udržuje je po delší dobu v kožních tkáních, což prodlužuje jejich působení v průběhu času.

(1) COSMETIC DRONE TECHNOLOGY ™ Nové dobytí kosmetického výzkumu. Fururistická technologie, díky níž je aktivní složka zapouzdřena ve vektoru, který stejně jako dron identifikuje svůj cíl a jakmile dosáhne, uvolní aktivitu, která může jednat právě tam, kde je potřeba, a využije co nejvíce své efektivnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: