Collistar Firming Elasticizing Rich Oil with Sweet Almond Oil (Zpevňující a elastizující bohatý olej s olejem ze sladkých mandlí) 150 ml

CID_7DFF1A00
Neohodnoceno
Collistar Firming Elasticizing Rich Oil with Sweet Almond Oil (Zpevňující a elastizující bohatý olej s olejem ze sladkých mandlí)

  • Skladem
    Můžeme doručit do: 30.4.2018
849 Kč
Kategorie: Zpevnění
 

Collistar Zpevňující a elastizující bohatý olej s olejem ze sladkých mandlí 150 ml

Z Collistar výzkumného pracoviště vyšel inovativní speciální přípravek. Spojuje účinnost zpevnění z cenného mandlového oleje ze Sicílie, 100%čistý apřírodní, má zpevňující účinky z účinných látek, které stimulují syntézu kolagenu.

Dvojí efektivita: InovaceCollistaruspočívá ve zručné kombinaci oleje ze sladkých mandlí s Collagener® , exkluzivní zpevňující komplex, který stimuluje fibroblasty k produkci kolagenu,což je nejdůležitější z hlediska pevnosti, pružnosti a těsnost kožních tkání. Olej ze sladkých mandlí je cenným spojencem pro kůži a jeho mnoha dalšími vlastnostmi. Je bohaté na vitaminy, bílkoviny, minerální látky, zejména pak na esenciální mastné kyseliny (z rostlinných olejů, je ten, který jich obsahuje nejvíce), nejen že vyživuje, hydratuje a dodává pružnost, ale účinně zabraňuje povadnutí kůže a vzniku strií. Proto je doporučen používat v průběhu těhotenství a při redukčních diet. Přispívá k buněčné obnově tkáně, bojuje proti stárnutí pokožky a podporuje samoléčebné procesy v pokožky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: