Collistar Magic Scrub Face-Body 125 ml MAGICKÝ PEELING NA OBLIČEJ A TĚLO

CID_E757EDFF
Neohodnoceno
Collistar Magic Scrub Face-Body 125 ml (Magico Scrub Viso-Corpo)

  • VYPRODÁNO
490 Kč
Kategorie: Peeling
 

Collistar Magický peeling na obličej a tělo 125 ml

Speciálně pro přípravu se samoopalovacími přípravky

 

Inovativní peeling speciálně navržen tak, aby připravil pokožku na působení samoopalovacích přípravků. Není to jen peeling, ale specifická péče, která díky dvojí exfoliaci, zaručuje naprosto perfektní výslednou barvu s dlouhotrvajícím účinkem.
Exfoliaci zajišťuje
směsi pemzy a sopečného písku z Polynésie působící na povrchu pokožky, vyhlazuje strukturu pokožky a odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty, které by mohli jinak způsobit při použití samoopalovacích prostředků nerovnoměrné opálení.
Hloubkový peeling
speciální molekulární vrstva-základ z papainu (papain patří mezi enzymy, který štěpí proteiny, získává se z rozliny Papaya a z některých dalších plodů)a na složkách NMF (Natural Moisturizing Factor) působí více do hloubky urychluje obnovu kožních buněk. Exfoliační účinek papainu je lemován hydratační složky NMF.
Tímto způsobem je pleť svěží a hydratovaná a její barva je jasná a má dlouhotrvající účinek. Přítomnost aloe zvyšuje hydratační účinky a díky uklidňujícím moci, poskytuje okamžitý pocit pohody. Vaše pleť je okamžitě hladká a hedvábná, připravená, na nejlepší výkon na samoopalovací péči.
Magický peeling neobsahuje samoopalovací látky a je ideální jak pro ni a pro něj.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: