Veškeré nabízené produkty jsou originální - původ od firem v zastoupení příslušných značek. Vsaďte na jistotu a bezpečný nákup.

Nové parfemace bio svíček Durance

DURANCE

Vůně těchto svíček byly navrženy voňavkáři z provensálského Grasse, francouzského města parfémů.

 

Tyto svíčky jsou vyrobeny a zdobeny ručně v dílnách Durance. Svíčka  provoní váš interiér a zároveň vytvoří příjemnou a romantickou atmosféru. Vonná svíčka je pečlivě vyrobena pro co nejkvalitnější hoření a vůni.

 

Doba hoření: přibližně 40 hodin.

 

Nabízí více jak 40 druhů parfemací.

 

Kosmetická firma Durance se zrodila v Provance a je na první pohled zřejmé, že Durance je věrná Provance ve všech směrech. Do svých produktů používá tradiční místní suroviny a vytváří obaly, které mají co nejvíce evokovat krásu Provance. Dává si záležet na vytváření vonných kompozic svých výrobků, navazuje tak na zdejší parfemářskou tradici. Velkou část svého sortimentu věnuje výrobkům, které jsou určené k provonění a zkrášlení domova.

 

Firma Durance sídlí ve francouzské Provence, kraji levandule a oliv. Své kosmetické produkty vyrábí na bázi přírodních surovin, podle tradičních receptur i nejmodernějších vědeckých poznatků. Kosmetické přípravky Durance obsahují nejméně 95 % přírodních složek a neobsahují parabeny, fenoxyethanol, sodium laureth sulfát a propylen glykol.

 

DURANCE

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.