Veškeré nabízené produkty jsou originální - původ od firem v zastoupení příslušných značek. Vsaďte na jistotu a bezpečný nákup.

Hugo Boss Bottled United

Hugo Boss Bottled United toaletní voda pánská 

Edice vydaná k příležitosti pořádání fotbalového mistrovství světa 2018. Tým elitních fotbalistů se spojuje – ne díky národnosti nebo místu, odkud pochází, ale díky jedné věci, které je vzájemně spojuje – INTEGRITA. Spojení celoživotní píle a neskonalého talentu vytváří ty nejlepší z nejlepších, kteří si jdou celý život za svým snem z dětství.

Tentokrát se spojují čtyři prémioví fotbalisti, kteří jsou přesně takovými světovými elitními hráči,kteří jsou na cestě za svým cílem být těmi nejlepšími.

Julian Draxler

Alvaro Morata

Harry Kane

Philippe Coutinho

A přesně tito čtyři hráči jsou i tváří nové svěží vůně v barvě vítězného poháru – BOSS BOTTLED UNITED, uváděného k oslavě dlouho očekávané fotbalové události – světového Word Cupu v Brazílii.

Vůně je explozí svěžích tónů pomeranče, které jemně proplouvají vzdušnými akordy ozónu, přehupujícími se do jemných tónů buchu. Mužný ráz je vůní dodán dřevitostí pačuli a hřejivostí vetivéru a dřevěných akordů.

Kombinace svěžeti a dřevitých tónů, jméno inspirováno slavným fotbalovým týmem "United Manchester", který zachycuje sportovního ducha kampaně. 

Edice vydaná k příležitosti pořádání fotbalového mistrovství světa 2018.  

boss united obal

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.