Collistar Nero Sublime Black Precious Serum 30 ml Blahodárné sérum s ušlechtilou černí, rozjasňujícím účinkem

CID_FD00BCFF
Neohodnoceno

Collistar Nero Sublime Black Precious Serum 


  • Vyprodáno
1 395 Kč
Kategorie: Detoxikační černá řada
 

Blahodárné sérum s ušlechtilou černí s rozjasňujícím, regenračním a detoxikačním efektem

Rozjasní, nápravy a detoxikuje

Vzácné, černé pleťové sérum je hvězdným produktem linie díky mimořádné schopnosti reaktivovat potenciál zářivosti a mládí, kterým každá pleť uvnitř disponuje, ale který má tendenci se časem vytrácet. Superkoncentrované černé sérum při lehké masáži splývá s pletí bez zanechání jakýchkoliv zbytků.

Přesně v okamžiku, kdy sérum zvlhčí pleť pod povrchem, odhaluje svou skutečnou sílu v podobě hezčí pleti. Může se používat samostatně, nebo v kombinaci s jakýmkoli pleťovým krémem Collistar.

Jeho účinnost je výsledkem pokrokového složení, které spojuje aktivní složky linie s komplexem Collrepair ™, který napravuje poškození a detoxikuje pleť tak na povrchu, tak v samém srdci buněk.

Jeho síla je revoluční, když vezmeme v úvahu, že naši pleť dennodenně ohrožují miliardy toxinů způsobujících zpomalení přirozených procesů obnovy.

Inovativní sérum vyniká okamžitým vyplňující efektem, díky čemuž viditelně vyhlazuje linky a nahrazuje jejich intenzivní zářivostí.

KDY SE DOPORUČUJE? Vždy, 365 dní v roce, v jakémkoliv věku a pro každý typ pleti, když pleť potřebuje revitalizaci. Intenzivní účinky séra lze pocítit od první aplikace, ale zesílí s každodenním použitím a jsou zárukou výjimečných výsledků na pleti v krátkém čase.

Sérum můžete používat samostatně, nebo jej můžete zkombinovat s vaším oblíbeným krémem Collistar. Malé množství séra naneste na obličej a krk jemnou masáží, abyste usnadnili absorpci. Pak pleť oběma rukama popřitláčejte.

 
 
 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: