Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock parfémovaná voda dámská 50 ml vzorek k objednávce ZDARMA

CID_E789900
Neohodnoceno

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock 


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 11.10.2022
2 120 Kč
Kategorie: Black Opium Floral Shock
Pro koho?: Dámské
 

Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock dámská parfémovaná voda 

Květinově - ovocná - gurmánská vůně uvedena na trh v lednu 2017

Black Opium Floral Shock - Dech beroucí zážitek objevování sebe samé, přívaly neodolatelné smyslnosti, jiskřivá ohromující svěžest, po které budeme toužit zas a zas. Lahodně podmanivá a důvěrně známá báze Black Opium nachází v Black Opium Floral Shock nový chlad a rafinovanost.

 

Tajemství složeníBlack Opium Floral Shock - Nepodobá se ničemu, co už tu bylo, i tak vyniká uklidňujícím obsahem kávových tónů, které se objevují již v původní Black Opium. Black Opium Floral Shock vás okouzlí díky unikátnímu napětí mezi vzrušujícím pocitem a osvěžením v podobě vánku.

 

Nová nasládlá svěžest fréziových tónů, lehká citrusová vůně bergamotu a jemné aroma cukrové hrušky je zahaleno do vznešené smyslnosti akordu zlaté gardénie a absolutu pomerančového květu. Hřejivá kompozice připomínající jasné zimní slunce pronikající oknem je příjemná a smyslná zároveň.

 

Dřív, než se necháte zaplavit sluncem, dostaví se šok z akordu ledové kávy, ústředního motivu celé rodiny Black Opium, a svůdný tajemný tón bílého pižma. Přichází jako proud jasného bílého světla a proniká přímo do srdce, což přináší chladivé a záhadné osvěžení. Odpor je marný, už vás má ve své moci.

 

Okouzlující flakón Black Opium Floral Shock - Legendární design od Cassandry se objevuje v novém kabátě. Charakteristická linie Black Opium vystupuje v černém lesku na pozadí červených střípků ledu a připomíná zrcátko kaleidoskopu. V odrazu jste skutečně vy? Nebo jedna z vašich podob, se kterou jste se ještě nesetkala?

 

Šok pokračuje i po otevření krabičky. Zářivá vzácná narůžovělá kapalina prosvěcuje přes třpytivou krustu lahvičky a připomíná žhnoucí slunce. Příjemný povrch vyzývá k uchopení. Prsty nevědomky hladí skleněnou stěnu, jako by podvědomě hledali hřejivý elixír uvnitř. Tento sběratelský kousek představuje nový klenot na koruně královny města.

 

Tvář Black Opium Kráčí dusivou nocí po mokrých ulicích města kdesi na jihovýchodě Asie. Neonem ozářený vchod. Výtah se rychle šplhá nahoru. Vystupuje a vchází do nočního klubu, kde vidí sympatického cizince. Na řadu přichází Black Opium Floral Shock. Pak se rozehrává hra vzájemné přitažlivosti, která připomíná supi kroužící na obloze.

 

Edie Campbellová, hvězda kampaně Black Opium, se opět objevuje v hlavní roli. Tentokrát jako tvář nové vůně Black Opium Floral Shock Eau de Parfum. Jakou Edie ztvárnila teď? Když vyráží vstříc noci, střídá svou temnou stránku s mnohem niternějším verzí sebe samé. Přesto je stále silná, nezávislá a nikdy ani na vteřinu nepochybujete, že přesně ví co chce. Její obraz v nesourodých zrcadlových plochách vytváří nezapomenutelný dojem vynikající kampaně.

 

Na tvorbě spolupracovali parfuméři Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Olivier Cresp a Honorine Blanc.

Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 90 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:

Hlava: káva, frézie

Srdce: citrusová vůně bergamotky a aroma cukernaté hrušky

Základ: akord zlaté gardénie a absolutu pomerančového květu

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: