Informace o nás

V našem e-shopu najdete parfémy všech světových značek, italskou kosmetiku COLLISTAR a PUPA, nově bio kosmetiku z olivového oleje MUSEUM, švýcarskou kosmetiku LA PRAIRIE, sluneční kosmetiku PIZ BUINNaše společnost dováží produkty přímo ze země původu od přímého distributora výrobce značek,  proto také zaručujeme, že všekeré námi prodávané produkty jsou originální. Fungujeme také jako velkoobchod.

 

 

Pro koho je určena?

O kosmetice Pupa

Pupa je pro ženy tisíce vášní...tísíce krás
Pupa je pro ženy, které vědí co chtějí, jak se chtějí cítit každý den, krásné...v první řadě pro svůj dobrý pocit.
Pupa je pro všechny na světě...každý den dospívá žena, která chce být krásná a hledá pro sebe značku, která bude
schopna vyhovět všem potřebám její krásy: okouzlující barevné trendy, výzkum, inovace a garantovaná kvalita použitých
surovin, inovativní formule a exlusivní patenty, vynikající a jedinečný poměr ceny a kvality, designu a nejmodernějších
linií a materiálů. 
 
 

 

O kosmetice COLLISTAR

Exkluzivní produkty italské kosmetiky COLLISTAR jsou výsledkem pečlivého výběru aktivních složek, špičkového výzkumu a testování na významných evropských klinikách.
COLLISTAR je světovým lídrem ve svém oboru a díky tomu se již šestým rokem se udržuje na prvním místě na trhu krásy v italských parfumeriích a specializovaných centrech. Zejména speciální přípravky pro boj celulitidou, unikátní péče o každý druh pokožky či celková péče o tělo z institutu řadí tuto značku k absolutní špičce.
Výzkum společnosti COLLISTAR se neustále zabývá studiem nejnovějších, nejvyspělejších a nejpokročilejších postupů v moderní kosmetologii. Aktivní složky, které jsou neustále inovovány a jsou tak efektivnější při ošetřování pleti, nabízejí širokou škálu speciálních kosmetických technologií, určených "na míru" pro potřeby každého typu pleti a pokožky.
Nechte se i vy hýčkat a pečujte o své tělo stejně profesionálně jako v salónu krásy z pohodlí svého domova. Dopřejte si pocit čistoty, svěžesti a zdraví!