NOVÁ ŘADA COLLISTAR NERO SUBLIME - blahodárné složení výrobků s rozjasňujícími, detoxikačními a regeneračními účinky

27.01.2017 15:42

Absolutní černá barva přípravků je novým sofistikovaným přístupem ve světě kosmetických ošetření: toto je nová řada Collistar Nero Sublime®.

Intenzivní síla tohoto unikátního konceptu spočívá v jeho černé kompozici - v složeních, texturách i balení - na bázi revoluční technologie, která umožňuje výjimečné rozjasňující, obnovující a detoxikační vlastnosti produktů.

Linie představuje čtyři speciální přípravky, čtyři elixíry zářivosti a mládí, které se v okamžiku nanesení rozplynou na pleti a předvedou svou sílu:

pleťové sérum Sublime Black Precious Serum,

pleťový krém Sublime Black Precious Cream,

pleťová maska ​​Sublime Black Precious Mask.

tělovou peelingovou masku Black Precous Scrub - Mask.

Nejen černá, ale absolutní černá je barva linie Nero Sublime®.

Významný detail, který vysvětlí více než slova: každá žena snící o úžasné pleti, působící přímo dokonalým dojmem, najde v těchto čtyřek pokrokových složeních svůj splněný sen. Produkty obsahují extrémně efektivní aktivní složky, díky kterým působí jako elixíry: pleť chrání a hydratují prostřednictvím výtěžku černé orchideje, regenerují a zpevňují pomocí kmenových buněk bílé gardénie, rozjasňují a revitalizují hydrolyzovaným extraktem černé perly. Přestože vláčná a smyslná textura séra a krému přirozeně splyne s pletí bez jakékoliv barevné stopy, jejich pokrokové složení den za dnem viditelně zlepšují stav pleti, zanechávajíc po sobě jen delikátní vůni ovoce a květin.