Doprava zdarma při objednávce nad 2500,- Kč. 

 
 
 
 
 
 

  

Novinky

Novinka Giorgio Armani Sky di Gioia již v prodeji

20.04.2017 09:42

Sky di Gioia je uhrančivý zážitek ztvárněný představou krásy, které uklidňují a přinášejí pocit štěstí. Je to kouzlo východu slunce, který zbarví hladinu moře do růžova. Sky di Gioia využívá jemných odstínů.
 
Tvůrce Marie Salamagneová (ze studia Firmenich) pro ztvárnění nebes zvolila jemné odstíny a využila starobylé techniky. Díky tomuto postupu získala svěží motiv růže stolisté, která se stala srdcem Sky di Gioia. To doplnila třpytivými ovocnými vrchními tóny: svěží šťavnaté liči spojila do akordu s jiskrnou zelenou hruškou. Obě vůně se pojí v jednu, která září jako sluneční paprsek. Růži dále překrývá sametový luxus pivoněk a stopy svěžího a lehce slaného Transluzonu. Silný příjemný motiv růže stolisté se v kompozici objevuje v tradičním stylu a  přináší ještě větší jemnost. Ve výsledku tato květina představuje tak delikátní a křehkou tvář, že připomíná poupata růže. Nakonec se objevuje bílé pižmo s názvem Helvétolide, které do kompozice vkládá své fasety pupenů černého rybízu a listů ostružiny, jimiž uzavírá tento přirozeně ženský a  radostný svět.

 

Celý článek

Nová řada Collistar Natura - nová výjimečná linie s inovovaným složením a 95% přírodních ingrediencí

15.03.2017 12:03

Celý článek

Yves Saint Laurent Opium Black Floral Shock

11.03.2017 06:52

Yves Saint Laurent Opium Black Floral Shock

Květinově - ovocná - gurmánská vůně uvedena na trh v lednu 2017
Black Opium Floral Shock - Dech beroucí zážitek objevování sebe samé, přívaly neodolatelné smyslnosti, jiskřivá ohromující svěžest, po které budeme toužit zas a zas. Lahodně podmanivá a důvěrně známá báze Black Opium nachází v Black Opium Floral Shock nový chlad a rafinovanost.
 
Tajemství složeníBlack Opium Floral Shock - Nepodobá se ničemu, co už tu bylo, i tak vyniká uklidňujícím obsahem kávových tónů, které se objevují již v původní Black Opium. Black Opium Floral Shock vás okouzlí díky unikátnímu napětí mezi vzrušujícím pocitem a osvěžením v podobě vánku.
 
Nová nasládlá svěžest fréziových tónů, lehká citrusová vůně bergamotu a jemné aroma cukrové hrušky je zahaleno do vznešené smyslnosti akordu zlaté gardénie a absolutu pomerančového květu. Hřejivá kompozice připomínající jasné zimní slunce pronikající oknem je příjemná a smyslná zároveň.
 
Dřív, než se necháte zaplavit sluncem, dostaví se šok z akordu ledové kávy, ústředního motivu celé rodiny Black Opium, a svůdný tajemný tón bílého pižma. Přichází jako proud jasného bílého světla a proniká přímo do srdce, což přináší chladivé a záhadné osvěžení. Odpor je marný, už vás má ve své moci.
 
Okouzlující flakón Black Opium Floral Shock - Legendární design od Cassandry se objevuje v novém kabátě. Charakteristická linie Black Opium vystupuje v černém lesku na pozadí červených střípků ledu a připomíná zrcátko kaleidoskopu. V odrazu jste skutečně vy? Nebo jedna z vašich podob, se kterou jste se ještě nesetkala?
 
Šok pokračuje i po otevření krabičky. Zářivá vzácná narůžovělá kapalina prosvěcuje přes třpytivou krustu lahvičky a připomíná žhnoucí slunce. Příjemný povrch vyzývá k uchopení. Prsty nevědomky hladí skleněnou stěnu, jako by podvědomě hledali hřejivý elixír uvnitř. Tento sběratelský kousek představuje nový klenot na koruně královny města.
 
Tvář Black Opium Kráčí dusivou nocí po mokrých ulicích města kdesi na jihovýchodě Asie. Neonem ozářený vchod. Výtah se rychle šplhá nahoru. Vystupuje a vchází do nočního klubu, kde vidí sympatického cizince. Na řadu přichází Black Opium Floral Shock. Pak se rozehrává hra vzájemné přitažlivosti, která připomíná supi kroužící na obloze.
 
Edie Campbellová, hvězda kampaně Black Opium, se opět objevuje v hlavní roli. Tentokrát jako tvář nové vůně Black Opium Floral Shock Eau de Parfum. Jakou Edie ztvárnila teď? Když vyráží vstříc noci, střídá svou temnou stránku s mnohem niternějším verzí sebe samé. Přesto je stále silná, nezávislá a nikdy ani na vteřinu nepochybujete, že přesně ví co chce. Její obraz v nesourodých zrcadlových plochách vytváří nezapomenutelný dojem vynikající kampaně.
 
Na tvorbě spolupracovali parfuméři Nathalie Lorson, Marie Salamagne, Olivier Cresp a Honorine Blanc.
Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 90 ml Eau de Parfum. 
Složení vůně:
Hlava: káva, frézie 
Srdce: citrusová vůně bergamotky a aroma cukernaté hrušky 
Základ: akord zlaté gardénie a absolutu pomerančového květu
 
Celý článek
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>