Svatý Valentýn přeje lásku a radost všem zamilovaným. 

Vyberte luxusní dárek ke Svatému Valentýnu.
 

 
 

Doprava zdarma při objednávce nad 2500,- Kč.

 

  

Novinky

Ke každému kusu Valentino Valentina dárek v podobě cestovní tašky HUGO BOSS.

10.12.2013 10:29

Ke každému kusu Valentino Valentina dárek v podobě cestovní tašky HUGO BOSS.

Celý článek

NOVÝ PARFÉM PRO MUŽE BOTTEGA VENETA POUR HOMME

26.11.2013 20:11

Bottega Veneta Pour Homme

Bottega Veneta Pour Homme je inspirací byl "horskou přirodou" ... italskou horskou přírodou, popis společnosti zapálené touze po cestování:
 
... Cestou na sever z regionu Veneto, se nacházíme v Dolomitech. Uprostřed svěžích horských luk, sedí statek, rustikální ústup od reality. Interiér je obložený borovým dřevem a okna jsou dokořán v mírném vánku přichází čerstý vzduch evokující vůni sena, jedlové šišky a jehličí z okolních lesů, v kombinaci s chladným vzduchem z ledové říčky, která je ohraničena divokými kosatci.
 
Vůně je rozvláčná, vášnivá ale ne urputná a rozhodně jedinečná. Ostatně na její čichové stopě se podílela parfumérka Daniela Andrier a její kolega Antoine Maisondieu
 
Klíčovou složkou bude labdanum z Andalusie. Jeho vůně je hluboká, má mnoho poloh, které se neustále prolévají. Ze začátku je jeho vůně lehčí květinová, ovocná a postupně nabývá na hutnosti. Pro odlehčení a osvěžení bude do elixíru vůní přimíchán bergamot, šalvěj s tóny borovice a kuliček jalovce. Současně je do parfému dodán i internacionální prvek v podobě sibiřské borovice, směsi jamajského koření a indonéské pačuli.
 
 
Bottega Veneta Pour Homme toaletní voda  je k dispozici ve velikostech 50 ml a 90 ml a tělové řady.
 
 
Parfumáři: Daniela Andrier a Antoine Maisondieu ; ingredience: bergamot, borovice, jalovec bobule, jamajský Pimento, labdanum, balzám jedle, šalvěje, pačuli a kůže
 
 
Celý článek

NOVÁ VŮNĚ PRO ŽENY GIORGIO ARMANI SÍ

26.11.2013 19:34

Giorgio Armani Sí

Sí nejnovější vůně od Giorgio Armani . Je to první pilíř vůně od GiogioArmaniho pro ženy od roku 2010 kdy byla vytovořena Acqua di Gioia , jedná o se "sofistikovanou" cypřišovou vůni, Giorgio Armani Sì je prezentována v čele s herečkou Cate Blanchett namísto mladé a sexy modelky, kterou použili pro Giorgio ArmaniAcqua di Gioia . 

Giorgio Armani Sí je elegantní, romantická a jemná vůně pro ženy, které chtějí být samy sebou. Vůně Sí ve Vás vyvolá doposud nepoznané emoce. Parfém Sí je květinová vůně s dřevitým základem. I v tomto parfému hraje velkou roli vanilka. 

 

Giorgio Armani SI, obaly

Giorgio Armani Sì byl vyvinut parfumářem Christine Nagel . Je k dispozici v 30, 50 a 100 ml Eau de Parfum a tělové řady.

Celý článek
<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29 >>