Doprava zdarma při objednávce nad 2500,- Kč. 

 
 
 
 
 
 

  

Novinky

Nový Giorgio Armani Because It´s You

04.09.2017 10:06

Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v červnu 2017, je smělá, dokáže okamžitě zaujmout, vyjadřuje vnitřní touhu lásky.

Složení vůně:

Hlava: malina, neroli

Srdce: růže

Základ: vanilka, pižmo

Giorgio Armani přináší nový voňavý pár a nový pilíř linie Emporio Armani, který má představovat olfaktivní ztvárnění autentické moderní lásky. Dámské vydání Because It's You a pánské Strogner With You budou uvedeny už před létem. Módní návrhář se sám zapojil do všech části návrhu vůní, od konceptu až po návrh flakónů.

Emporio je značka, která mluví jazykem současnosti a tyto parfémy zachycují dva základní aspekty této doby: na jedné straně návrat k pravým, primárním pocitům - v tomto případě k lásce a jednak stále větší blízkost mužů a žen při respektování jejich identity a individuality. Řekl Giorgio Armani.

V samotném srdci tohoto příběhu stojí láska - láska plná radosti. Ta je zachycena ve dvojici vůní symbolizovaného dvěma propletenými kroužky.

Because It's You, vůně, která vyzařuje sílu a jemnost, je vytvořena parfumérkou Anne Flipo. Můžeme očekávat moderní, čerstvé a sladké květinově-ovocné složení. Dokonalá souhra malin, růže a vanilky v ní převládají a dodávání vůni její charakter.

Její vůně je plná radosti, něhy a třpytu. Je zkrátka neodolatelná jako lahodná, zralá malina ve své nejdokonalejší a nejelegantnější přirozenosti, a to právě když se spojí s neroli. Co tato uhrančivá mladá žena ukrývá ve svém srdci, takovém neochvějně ženském, instinktivním a takovém vášnivém? Nelze si nevšimnout jejího šarmu, stejně jako návykového a rafinovaného růžového absolutu. Vůně si pohrává se silou svůdnosti. Vanilka se snoubí s pižmem a odhaluje komplexní a neuvěřitelně hlubokou smyslnost.

Je smělá, dokáže okamžitě zaujmout, vyjadřuje vnitřní touhu lásky, která si nenechá ujít žádnou příležitost, aby dala najevo, kým je: Because Its You.

Celý článek

Nový Dior Homme Sport 2017

24.05.2017 12:32

Dior Homme Sport pánská toaletní voda 2017

V roce 2008 vyšla první verze vůně Dior Homme Sport, následovala verze Dior Homme Sport v roce 2012, která byla elegantnější a pudrovitější variantou, která je teď nahrazena touto novou verzí z února 2017. Dior Homme Sport se "znovu objeví" jako vůně "městské, sofistikované a sexy nerovnosti", vedená myšlenkou rychlého a dynamického životního stylu.
Diorův tvůrce parfémů Francois Demachy vytvořil všechny předchozí verze této vůně. Nová verze je utvořena s přídavkem "mimořádných" plodů ovoce, "výbušných" nót, koření, bylin a dřeva. Citrusové akordy citronu,červeného oranžové a grapefruitu otevírají kompozici. Kořeněné srdce obsahuje poznámky z růžového pepře a muškátového oříšku, ležící na dřevěné základně santalového dřeva a vetiveru.
 
Flakon byl také renovován s měkčí barvou parfému a "rafinovanějším" obalem. Tvář reklamní kampaně je herec Robert Pattinson a motto je "Život je hřiště".
 
Vůně je k dispozici jako toaletní voda 50, 75 a 125 ml.
Celý článek

Christian Dior Jadore in Joy

09.05.2017 13:25

Jadore in Joy

Jeden z pilířů současné řady parfémů od Dior, J'adore, získal na jaře roku 2017 nové vůně s názvem J`Adore In Joy. Parfém je ohlášen jako vůně radosti, lásky k životu, okamžité zábavy a výkřiku jara. Říká se, že je odvážnou kombinací květin a ovoce se slanou chutí.
Parfumář domu Dior Francois Demachy dodává neočekávaný a neobvyklý nádech soli teplé květinové kompozici inspirované přírodním jevem pomocí nejjemnější gurmánské sůli "Fleur de Sel". Tyto slaná akordy v první části kompozice zdůrazňují kombinaci bílých květů, které zahrnují sambak jasmín, neroli, tuberózu a ylang-ylang z Grasse. Akordy zralých broskví v základu parfému dává celému složení ovocný dotek.
J'adore In Joy přichází v obnovené lahvičce s tekutými zlatými broskvými jiskrami, které difuzují světlo díky konvexnímu dnu.
 

 

Celý článek
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>