Doprava zdarma při objednávce nad 2500,- Kč. 

 
 
 
 
 
 

  

Novinky

Novinka značky Christain Dior Miss Dior Absolutely Blooming

31.01.2017 12:29

Květinově - ovocná vůně uvedena na trh v srpnu 2016
Dior představuje novou vůni Miss Dior Absolutely Blooming, která byla uvedena na trh v létě 2016. Vůni otevírají jasné ovocné tóny, které jsou určeny pro ženy milující život.
Miss Dior Absolutely Blooming obsahuje kvetoucí kytice, které vůni dělají svůdnější, vášnivější a modernější. Horká růžová barva vůně ukazuje na vynikající květinový charakter.
Miss Dior Absolutely Blooming je nová lahodná vůně, jejíž ovocné nóty z flakónu přímo prýští: akordy černého ovoce, malin, granátového jablka a červeného rybízu jsou zdůrazněny dráždivým dotekem růžového pepře. Pivoňkový akord se snoubí s damascénskou růží a s růží z Grasse. Celou vůni zahaluje bílé pižmo. François Demachy, tvůrce vůní Dior, vytvořil tento parfém jako nekonečné květinové potěšení pro ženu plnou radosti, která miluje život a jeho rozkoše.
Dior představuje svou vůni ze známé kolekce Miss Dior in-house parfémů François Demachy oznámil, že je to edice, která se otevře s jasnými ovocnými tóny, a je určena pro veselé ženy, které milují život.
Vůně je k dispozici jako 30, 50 a 100 ml Eau de Parfum. 
Složení vůně:
Hlava: malina, granátové jablko, černý rybíz, růžový pepř
Srdce: damascénská růže, pivoňka, růže z Grasse
Základ: bílé pižmo
Celý článek

Novinka z řady Collistar Nero Sublime - Sublime Black Precious Scrub Mask Blahodárná peelingová maska na tělo

27.01.2017 17:21

Sublime Black Precious Scrub Mask 

Blahodárná peelingová maska na tělo 450 g
 
Celý článek

NOVÁ ŘADA COLLISTAR NERO SUBLIME - blahodárné složení výrobků s rozjasňujícími, detoxikačními a regeneračními účinky

27.01.2017 15:42

Absolutní černá barva přípravků je novým sofistikovaným přístupem ve světě kosmetických ošetření: toto je nová řada Collistar Nero Sublime®.

Intenzivní síla tohoto unikátního konceptu spočívá v jeho černé kompozici - v složeních, texturách i balení - na bázi revoluční technologie, která umožňuje výjimečné rozjasňující, obnovující a detoxikační vlastnosti produktů.

Linie představuje čtyři speciální přípravky, čtyři elixíry zářivosti a mládí, které se v okamžiku nanesení rozplynou na pleti a předvedou svou sílu:

pleťové sérum Sublime Black Precious Serum,

pleťový krém Sublime Black Precious Cream,

pleťová maska ​​Sublime Black Precious Mask.

tělovou peelingovou masku Black Precous Scrub - Mask.

Nejen černá, ale absolutní černá je barva linie Nero Sublime®.

Významný detail, který vysvětlí více než slova: každá žena snící o úžasné pleti, působící přímo dokonalým dojmem, najde v těchto čtyřek pokrokových složeních svůj splněný sen. Produkty obsahují extrémně efektivní aktivní složky, díky kterým působí jako elixíry: pleť chrání a hydratují prostřednictvím výtěžku černé orchideje, regenerují a zpevňují pomocí kmenových buněk bílé gardénie, rozjasňují a revitalizují hydrolyzovaným extraktem černé perly. Přestože vláčná a smyslná textura séra a krému přirozeně splyne s pletí bez jakékoliv barevné stopy, jejich pokrokové složení den za dnem viditelně zlepšují stav pleti, zanechávajíc po sobě jen delikátní vůni ovoce a květin.

Celý článek
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>